هشدار "مارپیچ باطل" پس از پیشنهاد دونالد ترامپ یک طرح "…

페이지 정보

작성자 Linnea 댓글 0건 조회 15회 작성일 24-09-23 03:02

본문

به روز رسانی 08/04 در زیر. این پست در ابتدا در 03 آگوست منتشر شده است
دونالد ترامپ، رئیس جمهور سابق ایالات متحده که در رقابت های کاخ سفید امسال با بلیت جمهوری خواهان شرکت می کند، امسال با استقبال از بیت کوین و کریپتو بسیاری را شگفت زده کرده است.
اکنون در CryptoAsset و مشاور بلاک چین فوربس مشترک شوید و پس از زلزله نصف شدن بیت کوین، «بلاک‌باسترهای بلاک‌چینی را که برای 1000 درصد سود بیشتر آماده شده‌اند، کشف کنید».
حمایت ترامپ از بیت کوین - یک تلنگر کامل از سال 2019 زمانی که او علیه ارزهای رمزنگاری شده انتقاد کرد - پس از آن صورت می‌گیرد که او میلیون‌ها دلار از مجموعه‌ای از کارت‌های معاملات دیجیتال مبتنی بر رمزارز به دست آورد و او را در کنار غول‌های وال استریت و میلیاردر تانک کوسه، مارک کوبان، به عنوان تبدیل‌کننده ارزهای دیجیتال قرار داد.
اکنون، پس از اعتراف جانت یلن، وزیر خزانه داری آمریکا به ترس های خود در مورد آینده دلار، ترامپ امکان استفاده از بیت کوین را برای پرداخت انبوه بدهی 35 تریلیون دلاری آمریکا مطرح کرده است - که هر 100 روز یک تریلیون دلار اضافه می کند و می تواند باعث افزایش ارزش دلار شود. رونق قیمت بیت کوین
اکنون برای CryptoCodex رایگان ثبت نام کنید - یک خبرنامه روزانه پنج دقیقه ای برای معامله گران، سرمایه گذاران و کنجکاوهای رمزنگاری که شما را به روز می کند و شما را از روند صعودی بازار بیت کوین و کریپتو جلوتر می کند.
اطلاعات بیشتر برای شما اپل آیفون 16، آیفون 16 پرو تاریخ انتشار: گزارش جدید استراتژی فوق العاده ای را فاش می کند: «پسران در لیست 10 ویدیوی برتر آمازون پرایم با نمایشی جدید از تخت سقوط کردند آیا فصل 3 «خانه اژدها» وجود خواهد داشت؟ در اینجا چیزی است که درباره فصل بعدی باید بدانید ForbesFBI در میان سقوط قیمت 300 میلیارد دلاری بیت کوین، اتریوم، سولانا، BNB و XRP هشدار جدی درباره ارزهای دیجیتال صادر می‌کند. ] تریلیون بدهی ملی
ترامپ به فاکس بیزینس گفت: «کریپتو چیز بسیار جالبی است. "شاید ما 35 تریلیون دلار خود را بپردازیم، یک چک کریپتو به آنها بدهیم، درست است؟ کمی بیت کوین به آنها می دهیم و 35 تریلیون دلار خود را از بین می بریم."
هفته گذشته، ترامپ وعده ایجاد «ذخایر استراتژیک ملی بیت کوین» را داد و پیش‌بینی کرد که بیت کوین می‌تواند ارزش بازار 16 تریلیون دلاری طلا را در جریان حضور در کنفرانس بیت‌کوین 2024 تحت الشعاع قرار دهد.
به روز رسانی 08/04: یک غول سرمایه گذاری هشدار داده است که بدهی ملی ایالات متحده ممکن است در سال های آینده به دلیل پرداخت بدهی های بالاتر و احتمال رکود اقتصادی ایالات متحده افزایش یابد.
رایان کیمل، تحلیلگر تخصیص دارایی های کلان با اوراق قرضه 92 میلیارد دلاری، "تقاضای محدودی برای سرمایه موجود برای تامین مالی انتشار بدهی های دولتی وجود دارد، و تنها راهی که می توانید تقاضا برای اوراق قرضه دولتی را جلب کنید، نرخ های بالاتر است." به رویترز گفت که DoubleLine متمرکز شده است. "هزینه بهره شما افزایش می یابد، که به مالیات های بالاتر نیاز دارد، که سپس رشد اقتصادی را کاهش می دهد، که دوباره به انقباض اقتصادی بیشتر منجر می شود... این یک مارپیچ باطل است."
در حالی که هم نامزدهای حزب دموکرات و هم جمهوری‌خواهان گفته‌اند که می‌خواهند مخارج کسری بودجه را کاهش دهند، واقعیت بستن کمربند قرص سختی است.
کیمل گفت: «در حالی که از نظر سیاسی چالش برانگیز است، اعمال محدودیت مالی همچنان یک گزینه مناسب است. یک سوال کلیدی این است که آیا سیاستمداران قبل از اینکه دینامیک بدهی ایالات متحده به یک شرایط ناپایدار برای اقتصاد تبدیل شود، اقدام خواهند کرد؟
موضع جدید ترامپ در حمایت از رمزارزها، او را به شدت با موضع ضد ارز دیجیتال دولت بایدن و معاون رئیس جمهور کامالا هریس در تضاد قرار می دهد. ترامپ در اواخر ماه مه حمایت خود را از رمزارزها اعلام کرد و شروع به پذیرش کمک های مالی کمپین به بیت کوین و تعداد انگشت شماری از ارزهای دیجیتال دیگر کرد.
ترامپ به فاکس بیزنس گفت: اگر ما این کار را نکنیم، چین این کار را انجام خواهد داد. چین به هر حال این کار را انجام خواهد داد. اما اگر ما این کار را نکنیم، چین این کار را انجام می دهد. چین در حال حاضر این کار را انجام می دهد، و اگر ما این کار را نکنیم، کشورهای دیگر این کار را انجام خواهند داد. بنابراین ممکن است ما نیز این کار را انجام دهیم. در خط مقدم."
چین در سال‌های اخیر بیت‌کوین و کریپتو را سرکوب کرده است و تجارت و استخراج کریپتو را ممنوع کرده است - فرآیندی که در آن رایانه‌های قدرتمند با حل مسائل پیچیده ریاضی، بیت‌کوین جدید را باز می‌کنند - اما همچنین در توسعه یک دیجیتال الهام‌گرفته از رمزارز پیشتاز بوده است. ارز، که گاهی اوقات به آن ارز دیجیتال بانک مرکزی (CBDC) می گویند.
ماه گذشته، جاستین سان، کارآفرین ارزهای دیجیتال، پیش‌بینی کرد که چین آماده است تا بیت‌کوین و کریپتو را تغییر دهد، در حالی که براک پیرس، سرمایه‌گذار کریپتو، گفت که چین دوباره درهای دیجیتال خود را به روی کریپتو باز می‌کند.
"بایدن در تلاش است تا آن را تعطیل کند... اما اگر ما آن را قبول نکنیم، توسط افراد دیگر پذیرفته خواهد شد. می دانید، این یک چیز عظیم است... و اگر ما آن را قبول نکنیم، کشورهای دیگر آن را پذیرفته اند. به هر حال کشورهای دیگر از آن استقبال خواهند کرد، اما ما می توانیم رهبر باشیم.»
طرح رادیکال بیت کوین ترامپ پس از آن صورت گرفت که ایلان ماسک، میلیاردر تسلا، هشدار داد که دلار آمریکا به سمت "ویرانی" می رود و انبوه بدهی مارپیچ 35 تریلیون دلاری می تواند ایالات متحده را "ورشکسته" کند - چیزی که برخی تحلیلگران فکر می کنند می تواند قیمت بیت کوین را بالاتر ببرد.
هم اکنون برای CryptoCodex ثبت نام کنید—یک خبرنامه رایگان و روزانه برای کنجکاوهای رمزنگاری
کنگره Forbes' Inviolable Halting Changer Card Bitcoin رادیکال را در حالی که ترامپ قیمت را برای افزایش 100 تریلیون دلاری برای جایگزینی GoldBy Nightstick Bambrough معرفی می کند، قیمت بیت کوین در این هفته کاهش یافته است و به اتریوم، XRP، سولانا و کریپتو گسترده تر ... [+] بازار — اما بسیار بالاتر از پایین ترین سطح خود در سال 2022 باقی مانده است.
دارایی های دیجیتال فوربس ایالات متحده بر اساس تحلیل اخیر دفتر بودجه کنگره، پیش‌بینی می‌شود که پرداخت‌های بهره بدهی در سال جاری به 870 میلیارد دلار برسد، پس از اینکه تورم شدید فدرال رزرو را تحت فشار قرار داد تا پس از دوران کووید بزرگ، نرخ‌های بهره را به میزانی که قبلاً دیده نشده بود افزایش دهد. خرج کردن و چاپ پول
در اوایل سال جاری، تحلیلگران بانک آمریکا هشدار دادند که بار بدهی ایالات متحده در حال افزایش است و هر 100 روز یک تریلیون دلار افزایش می یابد.
مایکل هارتنت، استراتژیست ارشد بانک آمریکا، در یادداشتی به مشتریانی که توسط CNBC دیده شده است، نوشت: «بدهی ملی ایالات متحده هر 100 روز یک تریلیون دلار افزایش می‌یابد. بیت کوین در حال نزدیک شدن به بالاترین سطح تاریخ است."
من را در توییتر دنبال کنید. Billy BambroughFollowing من یک روزنامه نگار با تجربه قابل توجه در پوشش فناوری، امور مالی، اقتصاد و تجارت در سراسر جهان هستم. به‌عنوان سردبیر Verdict.co.uk، من در مورد چگونگی تغییر تجارت، روندهای سیاسی و آخرین فرهنگ و سبک زندگی، گزارش دادم. من ظهور بیت کوین و ارزهای دیجیتال را از سال 2012 پوشش داده ام و ظهور آن را به عنوان یک فناوری خاص به عنوان بزرگترین تهدید برای سیستم مالی مستقری که جهان تاکنون دیده است و مهمترین فناوری جدید از زمان خود اینترنت ترسیم کرده ام. من برای CityAM، فایننشال تایمز، و نیو استیتسمن از جمله کار کرده و نوشته ام. من را در X @billybambrough دنبال کنید یا در billyATbillybambrough.com به من ایمیل بزنید. افشا: من گهگاه مقدار کمی بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال نگه می دارم.">

* استانداردهای تحریریه چاپ
* چاپ مجدد و مجوزها

When you loved this article along with you want to obtain more info with regards to اخبار امروز سامانه یکپارچه خودرو kindly pay a visit to our own web site.

댓글목록

등록된 댓글이 없습니다.

POINT RANK
  • 1tlsfkaus05
  • 2namkung
  • 3dbstncjd
  • 4desnote
  • 5koko12
  • 6Nighttarin
  • 7taitanic
  • 8man11